W każdą środę po Mszy Św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek po Mszy Św. Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

W 3 niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 11.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.

W 3 niedzielę miesiąca o godzinie 14.00 Msza Św. dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. i ich rodziców.

W 3 niedzielę miesiąca spotkanie Komunii Maryi Królowej Pokoju.
W programie:

godz. 17.00 Różaniec z rozważaniami;
-godz. 17.30 Msza Święta z homilią;
po Mszy Św. konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu;
po zakończeniu spotkanie w oratorium przy herbacie.

Komunia Maryi Królowej Pokoju organizuje pielgrzymki do Medjugorie, rekolekcje Maryjne, oraz dni skupienia, Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy Św. – więcej informacji na stronie internetowej.

Rada Parafialna przeprowadza zbiórkę ofiar na częściowe sfinansowanie remontu zabytkowej dzwonnicy. Dofinansowanie, które otrzymaliśmy obejmuje 2/3 zaplanowanej na wydatki kwoty. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Został uruchomiony przy parafii punkt Caritas. Osoby kwalifikujące się do udzielenia pomocy:
– dochód netto na członka rodziny mniejszy niż 526,50 zł; dla osoby samotnej dochód netto mniejszy niż 715,50 zł.

Zainteresowani są zobowiązani do przedstawienia dokumentów świadczących o wysokości uzyskiwanego dochodu, oraz dowodu osobistego – osoby niepełnoletnie numer PESEL.

Wydawanie pomocy rozpoczniemy dnia 30.09 od godziny 14.00.

Do chwili obecnej zgłosiło się ponad 60 osób.